O firmie

Firma AUTO CENTRUM zajmuje się sprzedażą używanych części samochodowych do szerokiej gamy samochodów krajowych jak i zagranicznych. Naszym celem jest dostarczenie Państwu najlepszych jakościowo części w jak najlepszej cenie i w najkrótszym czasie.
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu Klientów, systematycznie zwiększamy asortyment, którym dysponujemy, gwarantując przy tym ich oryginalność i legalne pochodzenie.

Istniejemy na rynku od 2011 roku i w tym czasie obsłużyliśmy już ponad 1.000 klientów. Gwarancją oferowanych przez nas produktów są również referencje naszych partnerów.

 

Dlaczego nasze produkty są takie tanie ?

W odróżnieniu od sklepów stacjonarnych nasze marże są dużo niższe, nie posiadamy wielkiej powierzchni lokalu w centrum miasta oraz sprzedajemy o wiele więcej produktów niż sklepy stacjonarne, co daje nam możliwość zakupu towaru u dostawcy w dużo niższej cenie.

Jesteśmy w stanie zaoferować ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie !

Nasz personel gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz fachową pomoc w każdej sprawie dotyczącej doboru części czy wyjaśnienia wątpliwości związanych z daną aukcją czy opisem przedmiotu.

Nasi handlowcy odpowiedzą na wszelkie pytania, dysponując potężną wiedzą w zakresie dopasowań i zamienników części samochodowych.